top of page

NTN Topluluğu

ntnlogo.png

NTN Partners Katılımcı Ortakları

NTN Topluluğu

NTN, Türkiye'de Arabuluculuğun gelişmesi ve yaygınlaşması amacını sosyal bir sorumluluk projesi olarak değerlendirmektedir. Bu doğrultuda nitelikli arabuluculuk faaliyetlerinin gerçekleşmesi için Maslak GİZ2000 Plazada bulunan NTN Merkez Ofisini, Katılımcı Ortak olan Arabulucu meslektaşların kullanımına ücretsiz olarak açmıştır.

 

Modern bir ofiste bulunması gereken tüm teknik ve idari alt yapıya sahip, arabuluculuğun gerektirdiği fiziki ortama da uygun olan merkezimizde arabuluculuk ve uzlaşma toplantıları sessiz, sakin ve görüşme mahremiyetini azami ölçüde sağlayan ses yalıtımına da sahip bir ortamda yapılabilmektedir.

 

Bu kapsamda merkezimiz içerisinde bulunan toplantı salonlarının, arabuluculuk faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ve Arabuluculuğun yaygınlaştırılması amacı ile kullanılması hizmetini kamusal bir sorumluluk gereği sunmaktayız. 

NTN tarafından belirlenmiş kabul prosedürleri sonrası sınırlı sayıda arabulucuya NTN çatısı altında hizmet verme imkanı sunulması amaçlanmıştır. NTN Merkez Ofisinin Üye kabulü yapılan Arabulucu meslektaşlarca kullanımının bedelsiz olması amaçlanmıştır. Sisteme üyelik ile ilgili bilgi sahibi olmak için 0(212) 327 9 999 numaralı telefondan veya info@ntnpartners.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

NTN Topluluğu ile iş birliği yaparak Katılımcı Ortak olmak istiyorsanız formu doldurun.

İletişim Formu

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page