top of page

Danışmanlık Hizmetleri

ntnlogo.png

Aile Uyuşmazlıkları Destek Danışmanlık Hizmetlerimiz

Aile uyuşmazlıklarına ilişkin en önemli hususlardan biri taraflar arasında etkin iletişimin sağlanabilmesi, böylelikle tarafların iradelerini serbestçe ortaya koyması ile hem taraflar hem de çocuklar bakımından zorlu geçen bu sürecin daha sorunsuz geçmesini sağlamaktır.

 

Bu sürecin hem taraflar hem de çocuk bakımından psikolojik anlamda daha az yıpratıcı olması için psikoloji bilimi ve davranış bilimi konularında da yetkin ve deneyimli çift-aile terapistlerimiz ve pedagoglarımız süreçte başarı ve memnuniyeti sağlamak amacıyla sizlere gerekli yardımı sağlayacaktır.


 

Hesap Uzmanlığı Destek Hizmetlerimiz

İşletmenin revizyonu ve yönlendirilmesi, kalkınma plan ve modellerinin seçimi, hazırlanması, bunların uygulanması, hesap uzmanının çalışmalarına dayanır.

 

Ayrıca hesap uzmanının başlıca görevlerinden biri de vergi incelemesidir.

 

Hesap uzmanı, hem vergi hukuku kurallarını bilen, muhasebe denetimi yapan bir yetkili hem de hukuk, ekonomi ve işletme kültürü ile işletmeyi her yönü ile tanıyan bir uzman kişidir. Merkezimiz, şirketlere ilişkin tüm mali sorunları, finansman ve vergi konularını, satın alma, satma, üretme, maliyet, ücret, türlü giderler, bunların rakamsal ifadeleri ve sonuçlarını hazırlama ve düzenlemede uzman kişiler tarafından sizlere destek sağlamaktadır.

Arabuluculuk Destek Hizmetlerimiz

bottom of page